KOMİTELER

ONUR KOMİTESİ

Refik POLAT (Rektör, Karabük Üniversitesi)

Oğuz BORAT (İstanbul Ticaret Üniversitesi)

Hakan S. SOYHAN (Yanma Enstitüsü Türkiye Birimi Başkanı, Sakarya Üniversitesi)

 

ORGANİZASYON KOMİTESİ

Ali SÜRMEN (Bursa Teknik Üniversitesi)

Bahri ŞAHİN (Rektör, Yıldız Teknik Üniversitesi)

Mustafa YAŞAR (Karabük Üniversitesi)

Bülent ÖZDALYAN (Karabük Üniversitesi)

M. Bahattin ÇELİK (Karabük Üniversitesi)

Emrah DENİZ (Karabük Üniversitesi)

Veli ÇELİK (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi)

Mustafa ÇANAKCI (Kocaeli Üniversitesi)

İbrahim KILIÇASLAN (Kocaeli Üniversitesi)

H. Serdar YÜCESU (Gazi Üniversitesi)

M. İhsan KARAMANGİL (Uludağ Üniversitesi)

Mustafa KARAGÖZ (Karabük Üniversitesi)

Burak ÇİFTCİ (Karabük Üniversitesi)

Samet USLU (Karabük Üniversitesi)

Mustafa KARAGÖZ (Karabük Üniversitesi)

Murat YILDIRIM (BORUSAN)

İsmail DÜZGÜN (TOFAS)

 

BİLİM KOMİTESİ (Alfabetik sıraya göre)

A KAĞARLIK (Hint Teknoloji Enstitüsü)

A S RAMADHAS (Indian Oil Corporation Ltd, R&D Merkezi)

A. Korhan BİNARK (Sabahattin Zaim Üniversitesi)

A. Nilgün AKIN (Kocaeli Üniversitesi)

Adnan SÖZEN (Gazi Üniversitesi)

Ali ATA (GTÜ)

Ali CAN (Karabük Üniversitesi)

Ali KESKİN (Çukurova Üniversitesi)

Ali KILIÇARSLAN (Hitit Üniversitesi)

Ali KODAL (İstanbul Teknik Üniversitesi)

Ali TÜRKCAN (Kocaeli Üniversitesi)

Aramugam RAMADHAS (Ulusal Teknoloji Enstitüsü Çerçevesi)

Arif HEPBAŞLI (Yaşar Üniversitesi)

A. Necati ÖZSEZEN (Kocaeli Üniversitesi)

Bart SOMERS (Tu Eındhoven)

Bülent KAYA (Erciyes Üniversitesi)

Bülent KESKİNLER (GTÜ)

Bülent ÖZDALYAN (Karabük Üniversitesi)

C. D. RAKOPOULOS (Atina Ulusal Teknik Üniversitesi)

Can ÇINAR (Gazi Üniversitesi)

Can HAŞİMOĞLU (Sakarya Üniversitesi)

Cem SORUŞBAY (İstanbul Teknik Üniversitesi)

Cengiz ÖNER (Fırat Üniversitesi)

Cenk SAYIN (Marmara Üniversitesi)

Duran ALTIPARMAK (Gazi Üniversitesi)

E G GIAKOUMIS (Atina Ulusal Teknik Üniversitesi)

Erol ARCAKLIOĞLU (Yıldırım Beyazıt Üniversitesi)

Ertan ALPTEKİN (Kocaeli Üniversitesi)

Ertuğrul ARSLAN (İstanbul Teknik Üniversitesi)

Filiz KARAOSMANOĞLU (İstanbul Teknik Üniversitesi)

Gautam KALGHATGI (Shell Global Çözümleri)

George SKEVIS (CPERI / CRERTH)

Gudrat I. ISAKOV (ANAS Fizik Enstitüsü)

H. İbrahim SARAÇ (Kocaeli Üniversitesi)

H. Serdar YÜCESU (Gazi Üniversitesi)

Hafız ALİYEV (Kbazar Üniversitesi)

Hakan BAYRAKTAR (Karadeniz Teknik Üniversitesi)

Hakan Fehmi ÖZTOP (Fırat Üniversitesi)

Halim Hamid REDHWI (Kral Fahd Petrol ve Mineraller Üniversitesi)

Halit KARABULUT (Gazi Üniversitesi)

Halit YAŞAR (Sakarya Üniversitesi)

Hanbey HAZAR (Fırat Üniversitesi)

Hasan Rıza GÜVEN (İstanbul Üniversitesi)

Hüseyin BAYRAKÇEKEN (Afyon Kocatepe Üniversitesi)

Hüseyin GÜNERHAN (Ege Üniversitesi)

Hüseyin ŞANLI (Kocaeli Üniversitesi)

İbrahim KILIÇASLAN (Kocaeli Üniversitesi)

İbrahim MUTLU (Afyon Kocatepe Üniversitesi)

İhsan KARAMANGİL (Uludağ Üniversitesi)

İsmail EKMEKÇİ (Marmara Üniversitesi)

İsmail TEKE (Yıldız Teknik Üniversitesi)

İsmet ÇELİKTEN (Gazi Üniversitesi)

İsmet ÇEVİK (Sakarya Üniversitesi)

Joseph SWAN (Enerji Araştırma Enstitüsü)

Julian DIZY (CMCL)

Kadir AYDIN (Çukurova Üniversitesi)

Kadri Süleyman YİĞİT (Kocaeli Üniversitesi)

Kamil ARSLAN (Karabük Üniversitesi)

Kemal ERŞAN (Gazi Üniversitesi)

L.M.T. Bart SOMERS (Teknik Üniversite Eindhoven)

M. Bahattin ÇELİK (Karabük Üniversitesi)

M. Sahir SALMAN (Gazi Üniversitesi)

Malgorzata WOJTYNIAK (Radom Teknik Üniversitesi)

Mario COSTA (Instituto Superior Tecnico)

Metin ERGENEMAN (İstanbul Teknik Üniversitesi)

Metin GÜMÜŞ (Marmara Üniversitesi)

Muhammed İbrahim AL-HASAN (El-Balqa Uygulamalı Üniversitesi)

Mohy MANSOUR (Caıro Universitesi)

Muammer ÖZKAN (Yıldız Teknik Üniversitesi)

Murat HOŞÖZ (Kocaeli Üniversitesi)

Murat KARABEKTAŞ (Sakarya Üniversitesi)

Mustafa ACAROĞLU (Selçuk Üniversitesi)

Mustafa BALCI (AB Türkiye Delegasyonu)

Mustafa ÇANAKCI (Kocaeli Üniversitesi)

Mustafa KARAGÖZ (Karabük Üniversitesi)

Nafiz KAHRAMAN (Erciyes Üniversitesi)

Nazım USTA (Pamukkale Üniversitesi)

Nezahat BOZ (Gazi Üniversitesi)

Nuri YÜCEL (Gazi Üniversitesi)

Orhan AKANSU (Erciyes Üniversitesi)

Osman ISIKAN (Marmara Üniversitesi)

Philippe DAGAUTT (CNRS)

Recai KUŞ (Selçuk Üniversitesi)

Rıdvan ARSLAN (Uludağ Üniversitesi)

Roger CRACKNELL (Shell Global Solüsyonları)

Roger CRACKNELL (Shell Global Çözümleri)

Selami SAĞIROĞLU (Karabük Üniversitesi)

Suat SARIDEMİR (Düzce Üniversitesi)

Tamer YILMAZ (Yıldız Teknik Üniversitesi)

Xibin WANG (Xi’an Jiatong Üniversitesi)

Yakup İÇİNGÜR (Gazi Üniversitesi)

Yasin VAROL (Fırat Üniversitesi)

Yusuf ÇAY (Sakarya Üniversitesi)

Zafer DÜLGER (Kocaeli Üniversitesi)

Zehra ŞAHİN (Karadeniz Teknik Üniversitesi)

Zuohua HUANG (Jiaotong Üniversitesi)